atletski-klub-banja-luka-biznispromo-itd-marketing

Banja Luka: Juče je održano prvenstvo RS za juniore u atletici

Takmičari “Atletskog kluba Banja Luka”  juče su nas obradovali odličnim rezultatima. Na prvenstvu RS za juniore, održanom u Banja Luci, ostvareni su zapaženi nastupi.

Zlatne medalje su osvojili: Aleksandar Kovačević u bacanju kugle i bacanju diska, Aleksandra Roljić na 800m, Jovana Zebić na 400m, a osvojila je i bronzu na 200m, i ženska štafeta u sastavu: Marija Mršić, Teodora Čubrilović, Jovana Zebić i Aleksandra Roljić.

Srebrene medalje na takmičenju su osvojili: Tea Oljača na 400m prepone i Slađana Tomaš na 5000m.

Do bronzanih odličja došli su: Nikola Kutić na 800m i muška štafeta u sastavu: Armin Hodžić, Kristijan Roljić, Đorđe Ćibić i Nikola Kutić. Od takmičara “Atletskog kluba Banja Luka” još su nastupili: Đorđe Ćibić (200m), Teodora Čubrilović (800m) i Armin Hodžić (kugla, koplje).

Želite biti dio tima “Atletskog kluba Banja Luka”? U saradnji sa portalom kuponpopust.com odobravaju 20% popusta za tri mjeseca svim novim članovima. Besplatan kupon za popust preuzmite OVDJE.

Čestitamo takmičarima na ostvarenim rezultatima.